30+ lat doświadczenia

Termglas – lider polskiego rynku szyb zespolonych

Termglas wkracza w czwartą dekadę obecności na rynku. Firma rozpoczęła działalność w 1990 r., najpierw jako spółka cywilna ze specjalnością Produkcja szyb zespolonych, a od 2013 r. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

30 lat konsekwentnej pracy i realizacji celów biznesowych doprowadziło Termglas do pozycji w czołówce krajowych producentów szyb zespolonych. Obecna siedziba firmy, zlokalizowana w centrum Dąbrowy Górniczej, zajmuje obszar ponad 8000 m2; powierzchnia budynku produkcyjno-biurowego liczy sobie 4500 m2.

Jesteśmy  jedną z najdłużej działających w Polsce  firm  w branży  szklarskiej. Konsekwentny i stały  rozwój pozwolił nam stać się jedna z wiodących firm w tym segmencie rynku. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy dostawcą najwyższej jakości produktów i rozwiązań dla branży budowlanej oraz sektora produkującego okna i drzwi.

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowane w oknach, drzwiach,  fasadach budynków, ściankach działowych, daszkach i ogrodach  zimowych . Spełniają  one wszelkie parametry spektrofotometryczne, ciepłochronne, dźwiękochłonne oraz wymagania w zakresie bezpieczeństwa oraz odporności na ogień, a jednocześnie cechują się wysokimi walorami estetycznymi.

Aby zaspokoić wymagania naszych Klientów,  stworzyliśmy nowoczesny zakład produkcyjny, w którym cały proces produkcji – począwszy od przyjęcia zamówienia do momentu jego wysłania do Klienta – odbywa się w sposób w pełni skomputeryzowany. Kompetentna, dobrze wyszkolona załoga, nowoczesny park maszynowy oraz własny tabor samochodowy  zapewniają   pełną satysfakcję naszych Klientów. W procesie produkcji  stosujemy najwyższej jakości surowce i materiały, które pochodzą  od renomowanych dostawców   polskich i zagranicznych.

Prestiżowe wyróżnienia

Gazele Biznesu 2017 / 2019

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem, a zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł, firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Puls Biznesu

Gazele biznesu
gazele2
Nasza firma

Galeria zdjęć

Jesteś ciekaw, jak wyglądają nasze hale produkcyjne? Zapraszamy na krótki wirtualny spacer!
Ważne linki